Back

Širimo ekipo – izkušen poslovni analitik / analitičarka

3.02.2021

V svojo ekipo vabimo izkušenega poslovnega analitika – višjega svetovalca I (m/ž), ki z levo roko spiše zahtevne SQL poizvedbe in pozna poslovne vsebine in procese bančništva ali zavarovalništva.

Smo IN516HT. Vrhunsko uigrana ekipa, ki je resnično doma v svetu podatkovne analitike. Na domačih tleh sodelujemo z mnogimi uspešnimi podjetji in se s stabilno, a vztrajno rastjo premikamo tudi izven naših meja.

Do dobrih rešitev pridemo skupaj, pa vendar skrbimo za samostojnost in svobodo pri delu in ponujamo mnogotere možnosti profesionalne rasti. Z mladostniško energijo in izpiljeno ekspertizo radi delimo svoje znanje, zato naša ekipa skrbi za nesebično sodelovanje in medsebojno pomoč. V naši ekipi boste eno z izjemnimi sodelavci in mentorji.

A niso vse samo podatki in analitika. Zagotavljamo prijazno delovno okolje, fleksibilen urnik ter možnost dela od doma (tudi po koncu trenutne situacije). V eni najlepših pisarn v mestu vam bodo na voljo neomejene količine napitkov in prigrizkov, poskrbimo tudi za zajtrke in radi kaj dobrega spečemo. Proste trenutke radi izkoristimo za druženja na prostrani terasi s pogledom na center prestolnice in njen grad, ter hribe v daljavi (trenutno smo le-ta seveda prestavili na ekrane, a vračamo se kmalu).

Nudimo zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom šest mesecev s polnim delovnim časom. Odgovorni boste za:

 • postavljanje celotnih načrtov in rešitev sistema glede na poslovne potrebe naročnika,
 • samostojno postavitev in implementacijo celotnega projekta na področju podatkovnega skladišča,
 • vodenje ekipe za izvedbo posameznega enostavnejšega projekta,
 • komuniciranje z naročniki in vodenje sestankov,
 • izvedbo naprednih šolanj za naročnika in interno ekipo,
 • spremljanje in svetovanje pri spremembah posameznih metodologij,
 • promocijo programa poslovanja in vzdrževanje komercialnih odnosov z naročniki,
 • zaznavanje, razvijanje in realizacijo novih poslovnih priložnosti,
 • spremljanje razvoja na področju programa poslovanja družbe ter pridobivanje in izpopolnjevanje strokovnega znanja.

Imate mnogo močnih plati, med drugim tudi:

 • izobrazbo 6/1 stopnje, področje računalništva, matematike ali drugega ustreznega,
 • 5 let delovnih izkušenj,
 • dobro znanje angleškega jezika,
 • zahtevno poznavanje dela z računalnikom.

V kolikor se najdete v zgornjem opisu, bomo resnično veseli vaše prijave. Pošljite nam jo na HR@in516ht.com do 19. 2. 2021.